Ubytování Londýn | Ubytování v Londýně

londyn-bg-header-title.png
     
         

Vyberte si typ ubytování podle Vašich představ

 

Ubytování v Londýně

 

Londýn patří mezi nejdražší města Evropy, což v oblasti turistických služeb platí dvojnásob. V širokém spektru nabízených kapacit si nakonec jistě vyberete, ale aby Vám pobyt zde příliš neprovětral peněženku, vždy si ubytování zařiďte předem.

Systém ubytovacích zařízení v Londýně nabízí mnoho možností pro přespání, od těch nejlevnějších na okraji města až po nejdražší přímo v centru. Mezi levnější varianty patří ubytování typu Bed and Breakfast (B&B], ve kterých, jak už samotný název napovídá, máte v ceně vždy nocleh i snídani. Ještě levnější jsou hostely, které jsou určeny těm, kteří nemají problém sdílet místnost s dalšími lidmi. Některé hostely nabízejí omezený počet pokojů pro rodiny. Většina těchto ubytovacích zařízení vyjde v centru na 25 liber, na předměstí pak na 10 liber. Cena zahrnuje nocleh a snídani. Všechny by měly být zamluveny v předstihu. V létě své koleje nabízí také univerzity. Zde sice budete mít větší soukromí, ale musíte počítat se společnými sociálními zařízeními a s tím, že tento typ ubytování nenabízí žádnou stravu. Jejich ceny se pohybují od 30 liber. V tradičních řetězových hotelech se 2-3 hvězdičkami počítejte s cenou okolo 80-100 liber za nocleh. S přibývajícím typem hvězdiček a služeb ceny bohužel strmě rostou.

Sestavte si vlastní zájezd do Londýna!

 

 
 

Rezervace ubytování v Londýně

 

Na stránce hotely.travel.cz si můžete vybrat z velmi široké nabídky hotelů, motelů, hostelů, apartmánů nebo penzionů B&B za nejlepší ceny na konkretní termín. U všech typů ubytování ihned vidíte aktuální dostupnost pro Vámi vybrané datum. Hotel si můžete okamžitě online zarezervovat a platbu u většiny ubytovacích zařízení provedete až na místě.

          

Stravování v Londýně

 

O Angličanech se traduje, že jejich kuchyně je jednou z nejhorších na světě. V Londýně se Vám ale určitě nestane, že byste se dobře nenajedli. Pokud se po ránu chystáte do jedné z místních kaváren, nezapomeňte ochutnat typickou anglickou snídani, která se skládá ze slaniny, fazolí v rajčatové omáčce, vajíčka, párků, džusu a čaje. Tato místní specialita Vás přijde na něco málo přes 3 libry a nasytí nejméně do odpoledne. S večerním menu už je to složitější, ale přece jen je zde něco, co nemůže vynechat žádný návštěvník Velké Británie - proslulé „fish and chips“ (čerstvá smažená rybí fileta a nasilno nakrájené bramborové hranolky), velkou porci tohoto tradičního pokrmu pořídíte asi za 6 liber, malou porci kolem 4 liber.

Londýn ale nabízí tolik vůní různých světových kuchyní, že stojí za to alespoň některé ochutnat. Zejména tyasijské, které v Čechách nemají valnou pověst, Vám přichystají kulinářské hody za velmi rozumné peníze. Hlavní jídlo v průměrných mezinárodních restauracích seženete za cenu pohybující se okolo 10 liber. Východní Londýn je proslulý indickou kuchyní, oproti tomu například Soho a samozřejmě China Town kuchyní čínskou. V Londýně naleznete také spoustu restaurací se zaměřením na vegetariánskou kuchyni. Většina restaurací nabízí speciální menu pro děti. Pokud chcete ochutnat kuchyni těch nejproslulejších kuchařů, musíte se připravit na ceny od 50 liber. V Londýně platí striktní zákaz kouření ve všech restauracích. Nechcete-li si krátit čas vysedáváním, sendviče,pizzu nebo zmiňované fish and chips můžete koupit na každém rohu.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje