Eurovíkend Londýn | Eurovíkendy v Londýně

londyn-bg-header-title.png
     
         

Eurovíkendy Londýn

 

Posnídat v anglickém stylu, přejít po Tower Bridge Temži, nakoupit na Oxford Circus a večer se pobavit ve čtvrti Soho – i tak může vypadat Váš víkendový den. Stačí využít široké nabídky eurovíkendů do LondýnaAčkoli je Londýn pohodlně dosažitelný z několika míst republiky díky řadě leteckých a autobusových společností, neméně pohodlná je i nabídka cestovních kanceláří. Ceny krátkodobých pobytů začínají už na úrovni 4000 korun a pokud plánujete navštívit co nejvíce míst, vyplatí se Vám. V Londýně je totiž nesmírně drahé ubytování, městská doprava, jídlo a vůbec služby všeho druhu. Luxusní autobus, který Vás přiblíží k Vašim cílům a nocleh (obvykle se snídaní) je tedy nespornou výhodou. Nemluvě o zkušeném průvodci v ceně. Nejoblíbenější formou jsou takzvané eurovíkendy do Londýna, tří- až čtyřdenní zájezdy. Zpestřit si čekání na dovolenou prodlouženým víkendem ve světové metropoli, je totiž dnes dostupné skoro každému.

Poslední dobou se však stále více turistů přiklání k individuálním cestám, kdy si sami zamluví hotel a letenky přesně podle jejich představ. V době levných penzionů, hostelů a nízkonákladových společností jde o skvělý způsob, jak poznat Londýn na vlastní pěst. Na travel.cz máte jedinečnou možnost vybrat si z opravdu obrovské nabídky hotelů na stránkách hotely.travel.cz a letenek na letenky.travel.cz od nejvýznamnějších leteckých společností (včetně nízkonákladových!) - to všechno  za opravdu bezkonkurenční ceny!

Nejlevnější eurovíkendy v Londýně

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní eurovíkend v Londýně!

 

 
 

Vzdálenost z České republiky do Londýna je přibližně 1300 kilometrů. Přes La Manche, ve Spojeném království zvaný jedině English Channel, se lze dostat dvěma způsoby. Prvním je využití takzvaného Channel Tunnel, dopravního tunelu pod La Manche, který umožňuje speciální vlakovou dopravu pro automobily a autobusy mezi městy Calais a Folkestone. Tento vlak překonává padesátikilometrovou vzdálenost během půl hodiny. Druhým způsobem je transfer trajektem neboli ferry, který operuje mezi městy Calais a Dover. I přesto, že cesta trajektem trvá o něco déle, jejím velkým plusem je, že během plavby máte možnost nákupů v obchodech a restauracích v podpalubí či šanci kochat se pohledem na moře z paluby. Jelikož Spojené království je součástí Evropské unie, pro turistickou cestu do Londýna nebudete potřebovat žádné speciální dokumenty mimo pasu, popřípadě občanského průkazu.

          

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje